Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

تاثیر تبلیغات برند با ساک دستی

ساک دستی پارچه ای بعنوان یک یاز هدایای تبلیغاتی با ماندگاری بالا میتواند یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک برای کسب کار شما در خیابان بوسیله حمل کالای شما توسط مشتریان باشد و یا حتی بعد از خرید ماه ها مورد استفاده قرار گیرد. ساک دستی پارچه ای در مقایسه با نایلون های تبلیغاتی از مزیت ماندگاری بالاتر ، دوست دار محیط زیست بودن ، رنگبندی متنوع تر و همچنین مدل پذیری بیشتر میباشد ، یکی از روش های بازاریابی بین واحدهای تجاری استفاده از تبلیغات چاپی روی ساک دستی پارچه ای میباشد. که میتوان با هزینه اندک تبلیغات بسیار موثر و ماندگار را انجام داد.

ساک دستی پارچه ای بازدهی دارد

به طور یقین نمیتوان گفت که دادن هدایای تبلیغاتی بازدهی مفیدی دارند براساس تحقیقات ثابت شده که اهدای این هدایا در زمان نامناسب و یا انتخاب اشتباه محصول تبلیغاتی بازدهی عکس و منفی هم داشته است.ما پیشنهاد میکنیم در این راستا از مشاوران تبلیغاتی استفاده کنید تا در مورد انتخاب نوع بازاریابی و محصول مناسب برای هدیه و همچنین اعمال تخفیفات به شما مشاوره دهند.


تبلیغات و پخش گسترده با هزینه پایین توسط ساک دستی

بهترین و مناسب ترین تبلیغ برای واحدهای تجاری استفاده ازهدایای تبلیغاتی میباشد که میتواند به سرعت در بین بازار هدف به طور گسترده توزیع شود و معرفی کننده محصول و برند شرکت های تبلیغ دهنده باشد. در این راستا شرکت های مختلفی برای تولید محصولات تبلیغاتی وجود دارد که شرکت تبلیغ دهنده میتواند با انتخاب محصول مناسب تبلیغ خود را براین هدایا حک کند. ساک دستی پارچه ای بدلیل قیمت مناسب و دلیل استفاده ی "بسته بندی و حمل " معمولا در تیراژ بالا تهیه میشود و گستردگی پخش بسیار بالایی در سطح جغرافیایی دارد.

 

هدایای تبلیغاتی یکی ازموثرترین انواع بازاریابی

امروزه برای رشد کسب و کار و همچنین تداوم فعالیت در دنیای کار نیاز به اندیشه های نو در زمینه بازاریابی میباشد.اکثر شرکت هایی به تازگی به عرصه تجارت وارد شده اند از این نوع بازاریابی برای تبلیغات شرکت خود استفاده میکنند همانطور که میدانید استفاده کردن از بیلبورد های تبلیغاتی برای بازاریابی شرکت های نوظهور به هیچ عنوان مناسب نیست. بنابراین این شرکت ها میتوانند از این هدایای تبلیغاتی استفاده کنند دراینصورت هم برای مشتری جذاب خواهد بود وهم شرکت تبلیغ ارزان و موثری را انجام داده است.


ویژگی های این نوع بازاریابی


مزیت این نوع بازاریابی به دیگر روش ها اینست که میتوان یا هزینه ای بسیار پایین تر از دیگر روش ها این تبلیغات را انجام داد. میتوان با کمترین هزینه متنوع ترین ساک های دستی را در انواع طرح و رنگ و در تعداد زیاد تهیه کرد

تاثیر گذاری هدایای تبلیغاتی در بازار تجارت جهانییکی از مهمترین روش هایی که باعث می شود یک شرکت از بازار رقابتی موفق و سربلند بیرون بیاید انتخاب نوع بازاریابی برای جذب هرچه بیشتر مشتری است. استفاده از هدیه تبلیغاتی یکی از اصول مهم بازاریابی جهانی شناخته شده است به عبارتی شرکت هایی که بتوانند بهترین تخفیفات و هدایای تبلیغاتی را برای مشتریان خود فراهم اورند بدون شک میتوانند در بازار رقابتی دوام بیاورند.بسیاری از شرکت ها و کمپانی های بزرگ در این عرصه ازینگونه روش های بازاریابی و تبلیغات هدفمند استفاده میکنند.و حتی به مشتریان خاص خود هدایای مخصوص و ویژه اهدا میکنند. به عبارت دیگر شرکت ها میتوانند با اهدای یک هدیه تبلیغاتی مفید و تاثیرگذار تا مدت ها مشتریان خود را ترغیب به حمایت از خود کنند.


سفارش ساک دستی پارچه ای
شما می توانید براحتی این نوع هدایای تبلیغاتی را از گروه تولید و چاپ تک پک سفارش دهید و اقدام به خرید این محصولات در انواع و سایزهای مختلف کنید. این محصولات جزء پر طرفدارترین انواع روش های بازاریابی در دنیای امروزی می باشد. تحقیقات نشان داده است که استفاده از این نوع تبلیغات بشدت سبب افزایش سهم فروش محصولات در بین واحدهای تجاری می شود. شما می توانید با این عمل براحتی سود خالص فروشگاه و شرکت خود را افزایش دهید. یکی از راه های اثبات اثرگذاری این نوع تبلیغات استفاده از این روش های بازاریابی توسط کمپانی ها و فروشگاه های بزرگ و برند های معتبر می باشد. بلاشک این شرکت های بزرگ بهترین روش های تبلیغاتی را برای معرفی محصولات خود انتخاب می نمایند و این خود دلیلی است بر کارآمدی این نوع از تبلیغات.

 

برای اطلاع از نحوه خرید و لیست قیمت ساک دستی پارچه ای شما میتوانید با شماره های زیر از طریق تماس تلفنی یا تلگرام ارتباط برقرار نمایید

09120721544 - 09355306716

 

  • ایجاد شده توسط