چند نکته جهت جلوگیری از بحران در جریان کسب و کار

 

کارآفرینان بسیار زیادی همواره در تلاش‌اند تا خودشان را در عرصه رقابت حفظ کنند. ما در اینجا هفت پیشنهاد برای حفظ و نگهداری یک کسب و کار موفق به شما پیشنهاد میکنیم :

1.     ارتباطات کلید است: در طول روز با کارمندان خود ارتباط داشته باشید. تمامی کارکنان باید روی یک موج باشند و در راه رسیدن به یک هدف تلاش کنند. در غیر این صورت بیهوده هدر دادن زمان و تلاش را خواهید داشت. مطمِن شوید که همه می‌دانند باید چه کارهایی در راستای اهداف و تولید محصولات بهتر انجام دهند.

2.        بودجه را به هیچ عنوان فراموش نکنید: از پولی که ندارید خرج نکنید. به راحتی خود را درگیر بدهی نکنید و حواستان به بودجه ای که پس انداز کردید باشد.

3.     .      پهلو به پهلو و در کنار رقبا حرکت کنید: اصلافرضیه سازی نکنید. به یاد داشته باشید که همیشه چیزهایی برای یادگیری از رقبا وجود دارد

4.      مراقب کارکنان خود باشید: به کارکنان خود احترام بگذارید . داشتن نیروی انسانی خوب یکی از کلیدهای موفقیت است. کارمندان ناراضی می‌توانند با کارشکنی تلاش‌ها و زحمات شما را بی‌ثمر و بی نتیجه کنند و در نتیجه بهره وری را پایین بیاورند.

 

5.      برای بهتر شدن تلاش کنید: در همان سطح متوسط باقی نمانید. صرف نظر از اینکه موفق خواهید شد یا نه راه‌هایی برای بهتر کردن شرکت خود پیدا کنید.

6.   محصولات خودتان را بشناسید: بیشتر کسانی که صاحب کسب و کار هستند تصور میکنند همه چیز را در مورد تولید محصولات خودشان می‌دانند، اما این ها به تنهایی کافی نخواهد بود. شما باید علاوه بر تمام این ها تمامی مزایا و معایب محصولات خود را نسبت به محصولات رقبا بشناسید.

7.      حریص نباشید: بعضی از کاسبان پس از دست یابی به موفقیت به خاطر حریص شدن همه چیز را از دست می‌دهند. موفقیت‌های خود را مشاهده کنید و در هر زمانی یک گام بردارید. همیشه اهداف کسب و کار خود را دنبال کنید و فکر نکنید موفقیت های فعلی همیشه ماندگار هستند .

در تمامی مواقع همه چیز را در حد اعتدال نگه دارید. وقتی حادثه ی غیر منتظره ای رخ می‌دهد، منعطف باشید و یاد بگیرید چطور سریع اقدام کنید. هرگز رقبا را دست کم نگیرید و کارهایی که امروز می‌توانید برای بهتر کردن کسب و کار خود انجام دهید را عقب نیاندازید .

لیست قیمت ساک دستی تبلیغاتی...

دستگاه چاپ سیلک...

آموزش چاپ سیلک روی پارچه...

ساک دستی پارچه ای ...

 

image01
Top