Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

دلیل استفاده از کیسه های تبلیغاتی در زندگی روزمره ما - چاپ ساک دستی

امروزه ازدیاد جمعیت باعث فشار منابع شده و مردم به بازیافت منابع امروزه بیشتر توجه نشان می دهندکیسه های تبلیغاتی وسیله مهم و کاربردی برای کارهای روزمره به شمار می رود که به علت آسان شدن حمل و نقل کالاها با استقبال بسیار زیادی از جانب مردم روبرو شده است. برای نگهداری و حفاظت از محیط زیست می توان از کیسه های تبلیغاتی که محصولی با قابلیت بازیافت، با ماندگاری بالا و سخت در عین حال داراری ظاهری زیبا، قابلیت استفاده مجدد،قابل شستشو،امکان چاپ تبلیغات بر روی آن، مناسب برای هر شرکت، هر ارگان و صنعت به عنوان تبلیغات و یا هدایا می باشد استفاده کرد.این کیسه های تبلیغاتی نوع آوری های زیست محیطی و نو آوری سازگار با محیط زیست به شمار می روند.

ساختار کیسه های تبلیغاتی :

کیسه های تبلیغاتی با استفاده از تراشه های پلیمری بالاو فیبر یا فیبرهای کوتاه برای تولید محصولات فیبر دار با ساختار نرم، مسطح و تنفس ساخته شده.ساختار کیسه های تبلیغاتی از مواد خام پلی پروپیلن می باشند اما ساختار مواد اولیه کیسه های پلاستیکی پلی اتیلن هستند، هرچند نام دو ماده مشابه هم می باشد، اما در واقعیت علمی ساختار شیمیایی بسیار متفاوتی با هم دارند.ثبات ساختمان شیمیایی پلی اتیلن بسیار قوی تر است و پروسه ازبین رفتن ان بسیار سخت و زمان بر است، با این وجود کیسه های پلاستیکی برای شکستن 300 سال زمان نیاز دارند. اما ساختمان شیمیایی پلی پروپیلن قوی نبوده،و ساختار آن دارای زنجیره مولکولی است که شکستن آن به سادگی ممکن می شود، که می تواند به طور مفید و موثری تجزیه شود، و به صورت غیر سمی دوباره به چرخه زیست محیطی بعدی وارد شود، کیسه های تبلیغاتی می تواند نهایتا در 90 روز به صورت کامل تجزیه شود.

صنعت بافت کیسه های تبلیغاتی :

این گونه پارچه های غیر پارچه ای نیازی به فرایند نساجی و بافندگی ندارند و مثل پارچه های غیر پارچه ای ساخته خواهند شد که همچنین با عنوان غیر بافته شده شناخته می شوند.
به عبارت ساده تر اگر بگوییم پارچه های بافته شده مورد شناخت ما با یک نخ بافت می شوند ، در صورتی که فیبر به طور مستقیم از طریق روش های فیزیکی پیوند بین هم ایجاد پارچه های نبافته میکند در واقع ساختار متفاوتی با پارچه های موجود در نساجی ها دارد.

مقرون به صرفه بودن کیسه های پارچه اسپان باند :

کیسه های غیر بافته شده و پارچه ای اسپان باند دارای صرفه اقتصادی بیشتری می باشد و مناسب برای انواع فعالیت های تجاری و نمایشگاه های نمایشگاه، شرکت ها و موسسات، چای کیسه ای ، لباس های یک بار مصرف بیمارستانی، زیر انداز، هدایای تبلیغاتی و ... ایده آل است.

امروزه کیسه های پلاستیکی در حال خارج شدن از بازار بسته بندی هستند و کیسه های قابل استفاده مجدد پارچه ای جایگزین آنها می شوند. کیسه های پارچه ای اسپان باند در مقایسه با کیسه های پلاستیکی دارای تنوع رنگی و سایز بالاتری هستند همچنین چاپ انواع الگو و تبلیغات در رنگ ها و طرح های مختلف بر روی انها قابل اجرا می باشد، با استفاده از تکرار، اینگونه تبلیغات باصرفه تر و کم هزینه تر از کیسه های پلاستیکی بوده زیرا ماندگار است و مدت زمان زیادی توسط مشتری قابل استفاده می باشد و استفاده مداوم مشتری ازین ساک دستی ها به منزله تبلیغات گسترده تر در بازه زمانی بیشتر و بدون هزینه اضافی دیگر برای کمپانی تبلیغ کننده میباشد.

مقاومت ساک دستی های پارچه ای خرید نسبت به کیسه های پلاستیک:

بسیار دیده می شود که برای صرفه جویی در هزینه ها از کیسه های پلاستیکی استفاده می شود حال آنکه پلاستیک آسیب های جدی به محیط زیست و همچنین سلامتی بشر وارد میکند.این نوع کیسه های پلاستیکی عموما از چیپس های پلاستیکی درجه سوم و چهارم تولید می شوند. همچنین نوع ارزان این کیسه های پلاستیکی نازک بوده و مقاومت زیادی برای حمل و نقل کالاهای سنگین ندارند ازین رو برای تقویت مقاومت آن نیازمند هزینه ای بالاتر می باشد. اما در مقایسه با کیسه های پلاستیکی ساک دستی پارچه ای خرید ، انقلابی در صنعت تبلیغات ایجاد کرده ،این نوع کیسه خرید غیر بافته شده، دارای قدرت کشش بالا می باشد که به راحتی و بدون پاره شدن وزن های بالا را تحمل میکند. کیسه های پارچه ای غیر بافته شده خاصیت ضد آب دارد عمر مفید آن بسیار بالا است اما ممکن است هزینه یک واحد ساک دستی پارچه ای از کیسه پلاستیکی بیشتر باشد که با توجه به طول عمر تبلیغاتی آن کاملا مقرون به صرفه است.

( ساک خرید غیر بافته شده یا پارچه سوزنی ارزش بیشتری برای محیط زیست و مردم دارد )

در این سال های اخیر به دلیل هجوم بی رویه‌ی انسان برای بهره برداری کردن از منابع طبیعی و نیز تولید کردن محصولاتی که وارد شدن آنها به طبیعت باعث آلوده شدن عناصر اصلی زمین یعنی آب، خاک و هوا گشته این نگرانی ایجاد شد که بشر با دست های خود در حال نابود کردن تنها زیستگاه بشریت است. تعداد بسیار زیادی از فعالان عرصه محیط زیست همواره در تلاش هستند تا به ملت ها و دولت ها این نکته را بارها و بارها یادآوری کنند که اگر ما خواستار زندگی بر روی سیاره‌ای با آب آشامیدنی سالم و هوایی تمیز با تنوع گیاهان و جانوران هستیم باید تمام تلاشمان را به کار ببندیم تا از سلامت زمین محافظت کنیم.جمله "دوستدار محیط زیست بودن" نباید فقط یک شعار باقی بماند.در این راستا روش های زندگی‌مان باید به جهتی تغییر کند که در نتیجه آن زمین و محیط زیستمان کمترین آسیب را ببیند.

نقش قابل توجه کیسه های تبلیغاتی پارچه ای در حفاظت از محیط زیست :

امروزه کمتر کسی را میبینید که دغدغه محیط زیست را نداشته باشد. انجمن های محیط زیستی مختلف از شرکتهای تولید کننده میخواهند که از تهیه کیسه های نایلونی وساک دستیهای کاغذی و سررسید خودداری کنند.زیرا که این مدل هدیه های تبلیغاتی زیان زیادی به محیط زیست وارد میکنند.

استفاده کردن از کیسه های پارچه ای غیر بافته شده یا پارچه های اسپان باند به خاطر ارزش بالای محافظت از محیط زیست، می تواند تصویر شرکت شما را به عنوان یک دوست دار محیط زیست معرفی کند و تاثیر آن را به روی مردم و مشتریان شما منعکس کند. با این تفاسیر ارزش بالقوه بالایی دارد و در فرهنگسازی کمک شایانی میکند.

ما با دوست داران محیط زیست دوست هستیم و از شما نیز دعوت میکنیم در این فرهنگسازی با ما همراه شوید. شرکت تک پک در راستای تحقق این اهداف کیسه های پارچه ای با کیفیت و باصرفه ای برای عرضه به مشتریان گرامی تولید میکند. این ساک دستی های پارچه ای دارای رنگبندی بسیار بالایی بوده و در سایزها و مدل های متنوع قابل سفارش می باشد. همچنین می توانید برای چاپ لوگوهای کمپانی خود بر روی ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی از تنوع زیاد رنگ های ساده و خاص چاپ ما بهره مند شوید.

شرکت تک پک مفتخر است که تمامی پرسنل آن متعهد هستند تا تمام تلاش خود را برای رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان به کار ببندند تا قدمی هرچند کوچک در کنار شما عزیزان برای محیط زیستی سالم تر و زمینی پاک تر بردارند.

 

همواره به یاد داشته باشیم که زمین تنها محل زندگی ما انسانها نیست پس شایسته نیست که در جهت رفاه و اسایش زندگی خودمان، مرگ و نابودی زندگی دیگر موجودات را رقم بزنیم.

روابط عمومی شرکت تک پک :

09120721544

  • ایجاد شده توسط