Skip to main content

مرجع ابزارهای چاپ و تبلیغات در ایران

 • دستگاه چاپ سیلک نوار نقاله P900

دستگاه چاپ سیلک نوار نقاله P900

در این مطلب قد داریم توضیحاتی درمورد دستگاه های پرسرعت چاپ سیلک نوار نقاله ای و انواع آن بدهیم  همچنین مشخضات فنی کامل ، موارد کاربرد دستگاه چاپ سیلک،کیفیت چاپ، بازار کار و میزان درآمد،رنگهای مورد مصرف در چاپ سیلک ، آموزش کار با دستگاه چاپ سیلک ، گارانتی و پشتیبانی و نحوه خرید به صورت کامل در این مقاله توضیح داده شده است


 • دستگاه چاپ سیلک نوار نقاله ای P900

این مدل از دستگاه چاپ سیلک همانند مدل W400 شابلون از بالا به پایین حرکت میکند و بعد از عمل چاپ مجدد به بالا میرود ، تنها تفاوت مزیتی  دستگاه چاپ مدل نوار نقاله ای با مدل های دیگر حمل خودکار جنس چاپی بعد از چاپ به درون دستگاه خشک کن میباشد و عملا نیمی از تایم چاپ را صرفه جوئی میکند.

زیرا در دستگاه های ایستاده کاربر باید جنس را زیر شابلون بگذارد و بعد از چاپ دوباره آن را بردارد ولی در این مدل از دستگاه های چاپ نوار نقاله ای کاربر فقط وظیفه گذاردن جنس بر روی نوار نقاله را دارد و بعد از چاپ خود سیستم نوار نقاله به جلو حرکت کرده و جنس چاپی را درون کوره خشک کن میبرد.

این دستگاه چاپ میتواند با دستگاه خشک برقی B50 و یا خشک کن گازی C50 ست شود.

مشخصات فنی دستگاه

دستگاه چاپ سیلک نوار نقاله P900
 • سایز دستگاه : عرض 110 طول 200
 • وزن دستگاه: 300کیلوگرم
 • نیازمندی هوای دستگاه : کمپرسور باد ترجیحا 250لیتری 6بار
 • برق مصرفی دستگاه چاپ : تکفاز خانگی
 • حداکثر سایز مفید میز چاپ 50*70سانتیمتر
 • دارای تنظیم کنترل میزان رفت برگشت اسکوجی چاپ
 • دارای تنظیم سرعت رفت برگشت اسکوجی برای انواع رنگ های چاپ از لحاظ میزان سختی
 • دارای منوی فارسی و کاربر پسند
 • دارای سه حالت - دستی (برای تنظیمات اولیه ) - حالت نیمه اتوماتیک
 • (چاپ با فرمان پدال) -حالت اتوماتیک (چاپ با زماندهی)
 • مجهز به سیستم رقیق کاری رنگ
 • دارای سیستم چاپ تک ضرب بدون روکش کردن
 • دارای سیستم چاپ دوضرب با یک فرمان
 • مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند
 • تنظیم شابلون گیر به اندازه دلخواه برای سایز شابلون های مختلف
 • دارای سیستم ضربه گیر پنوماتیک
 • دارای سیستم شمارنده چاپ
 • مجهز به سیستم کنترل فشار و تنظیم زاویه کاردک و اسکوجی
 • مجهز به سیستم کنترل و مراقبت خودکار جک های دستگاه
 • مجهز به سیستم تاخیر برگشت کاردک برای روکش کردن رنگ

دستگاه چاپ سیلک نوار نقاله ای P900M (چند رنگ)


ویدیوی دستگاه ها

راه اندازی کارگاه چاپ سیلک

برای راه اندازی کارگاه چاپ سیلک چه چیزهایی نیاز داریم ؟
 • سوالات متداول


گارانتی و پشتیبانی دستگاه چاپ سیلک شرکت تک پک چگونه است؟

دستگاه های شرکت تک پک از گارانتی یکساله قطعات الکترونیکی و همچنین پشتیبانی دائم برخوردار میباشد. تمامی قطعات دستگاه معتبر بوده و از نمایندگی داخل کشور برخوردار میباشد. همچنین دستگاه دارای عیب یاب هوشمند میباشد که تشخیص اشکال را بسیار آسان میکند و نیاز به حضور تکنسین تعمیرات شرکت در محل شما نمیباشد درصورت بروز مشکلات احتمالی میتوانید با کارشناسان ما درمیان بگذارید تا بصورت تلفنی و آنلاین توسط خود شما مشکل را رفع کنند و در زمان و هزینه خود صرفه جوئی کنید.

چرا از دستگاه چاپ سیلک استفاده کنیم؟

در درجه اول با توجه به بالا بودن تیراژ چاپ روزانه روش های سنتی چاپ از لحاظ نیروی انسانی نمیتواند پاسخگوی نیاز یک چاپ خانه چاپ سیلک باشد. همچنین سطح کیفیت چاپ به دلیل یک دست کشیدن کاردک و اسکوئیجی با فشار ثابت و زاویه ثابت کاردک اسکوجی با توجه به میزان تنظیم سرعت سیستم رفت و برگشت کمپلت چاپ طبق انتخاب کاربر برای مدیاهای مختلف چاپی نسبت به روش دستی که امکان یک میزان بودن تمامی چاپ ها را ندارد خیلی بالاتر میباشد.مورد بعدی کم کردن نیروی انسانی بکار برده شده در روند چاپ میباشد که از هزینه تمام شده چاپ با توجه به میزان رقابتی بودن قیمت چاپ در بازار میکاهد.

این دستگاه بر روی چه اجسامی می تواند چاپ انجام دهد ؟

این دستگاه مناسب برای چاپ روی انواع سطوح صاف از قبیل نایلون نایلکس،ساک دستی پارچه ای اسپان باند ، انواع گونی متقال و پلی پروپلن ، کارتن پلاست ، انواع مقوا ( جعبه پیتزا، جعبه کفش ، ساک دستی کرافت و...) ، چاپ انواع تقویم و سر رسید ، چرم ، شیشه ، و... میباشد.

Untitled lebs 

کیفیت چاپ در دستگاه t1400 چگونه است؟ :

کیفیت چاپ سیلک در هر نوع از دستگاه ها عمدتا به میزان مهارت کاربر در انتخاب - توری مناسب با جنس مدیای چاپی و رنگ مورد استفاده - رنگ مناسب برای جنس چاپی - ساخت صحیح کلیشه چاپ سیلک و.. برمیگردد. این مدل از دستگاه امکانات کیفیتی از قبیل - سرعت رفت برگشت سیستم چاپ - سیتسم کنترل فشار و زاویه کاردک و اسکوئیجی - تاخیر برگشت کاردک روکش را که در کیفیت چاپ در شرایط مختلف میتوانند دخیل باشند را داراست.

رنگهای چاپ مورد مصرفی:

اصولا در دستگاه چاپ سیلک ماننده دستگاه های چاپ دیجیتال از رنگ بخصوصی برای چاپ استفاده نمیشود و با توجه به نوع جنسی که روی آن چاپ انجام میشود نوع رنگ چاپ سیلک مشخص و انتخاب میشود که معمولا در این حرفه از رنگهای -پی وی سی - پلی اتیلن - اورینت - پیگمنت - انواع بیس ها و افزودنی های آن - پلاستیزول - مارابو- سریکول - رنگ PP و... استفاده میشود

آموزش کار با دستگاه چاپ سیلک:

در مجموعه تولید و چاپ تک پک بعد از خرید ماشین آلات چاپ سیلک و خشک کن چاپ سیلک آموزش لازم از نحوه ساخت کلیشه و شابلون چاپ سیلک تا نحوه استفاده از دستگاه چاپ سیلک و بستن شابلون روی فکی های دستگاه و تنظیم اندازه چاپ و ضرب چاپ و همچنین تنظیم سرعت چاپ و نحوه چاپ اتوماتیک زماندار و نحوه چاپ سیلک نیمه اتوماتیک با پدال آموزش کامل داده میشود و همچنین با توجه به آپشن های بیشتر دستگاه کلیه موارد در منوهای دستگاه توضیح کامل داده میشود. و همچنین مشتریان عزیز میتوانند از مشاوره کارشناس های ما جهت نحوه بازاریابای و فروش و همچنین نحوه تامین مواد اولیه با قیمت مناسب در بازار و انتخاب رنگهای مناسب برای مدیا های مختلف چاپی بهره مند شوند.

بازار کار چاپ سیلک و درآمد آن چگونه است؟

 gg

در سالهای اخیر با در نظر گرفتن توجه بیشتر به اهمیت تبلیغات در فروش و همچنین تبلیغات ماندگار و اهمیت برند سازی علاوه بر کسب و کار های بزرگ کسب و کارهای کوچک هم به انجام تبلیغات روی آورده اند و از اهمیت این کار مطلع شده اند. یکی از شاخه های مهم تبلیغات کالا بسته بندی کالا و طراحی و اطلاعات درج شده و میزان آگاهی رسانی به مشتری میشباشد. چاپ سیلک با توجه به اینکه عمدتا روی کالاهای مصرفی از قبیل نایلون نایلکس ساک دستی تبلیغاتی انواع کارتن و جعبه ، چرم، سررسید تقویم شیشه ، چوب ، کارت عروسی و... انجام میپذیرد همیشه امکان تمدید سفارش مشتری میباشد و تمام خریداران خدمات چاپ شما به بانک مشتریان دائمی شما افزوده میشوند که از این رو چاپ سیلک یکی از شغل های پردرآمد محسوب میشود.

چاپ سیلک چیه و چه کاربردی داره؟

چاپ سیلک یک نوع چاپ بوسیله شابلون هست که کاربرد زیادی داره و روی سطوح صافی و برش خورده ای که امکان چاپ دیجیتال یا روشهای چاپ خیلی پرتیراژ وجود نداره میشه چاپ زد. مثل نایلون فروشگاهی ، ساک دستی، انواع مقوا و جعبه مثل جعبه کفش ،جعبه پیتزا،جعبه و کارتن انواع محصولات صنعتی و کارخونه ها ، هدایای تبلیغاتی مث آفتابگیر خودرو،تقویم،سر رسید، انواع گونی های محصولات کشاورزی و صنعتی مث گونی برنج و کیسه های مواد صنعتی، روی چرم،روی کارتن پلاست ، قطعات پلاستیکی فلزی و صنعتی، شیشه و...

 • اگر نیاز به مشاوره و خرید این محصول دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.